Svatební salony Praha

Svatební salon Maya

Svatební salón Maya je jedním z dalších velmi oblíbených svatebních salonů z Prahy. Tento skvělý svatební salon najdete na adrese 5. května 853. Salón Maya je ovšem nejen půjčovnou ale i prodejnou šatů. Najdete zde velký výběr svatebních šatů, plesových šatů ale také společenských šatů. Při výběru značek, modelů a dalšího zboží se řídí Maya vždy svým oblíbeným mottem „Jen to nejlepší je dost dobré pro naše zákazníky“. To snad mluví za vše.

Pokud se do salonu Maya vypravíte, abyste si zde vybrali svatební šaty, pak vězte, že při výběru svatebních šatů v salonu Maya hledají vždy kombinaci originality, dokonalého zpracování a profesionálního zázemí renomované značky. Tyto požadavky splňují především oblíbené značky Allure Bridals, Mori Lee a Jovani, jejichž nejnovější kolekce v salonu Maya najdete.

Svatební salon Maya

Svatební salon Maya

5. května 853/29, 140 00 Praha 4 Tel.: +420 252 543 888 E-mail: praha@salonmaya.cz

www.salonmaya.cz

Doporučujeme

Svatební fotograf

Svatební salony Olomouc

V Olomouci je poměrně dost svatebních salonů. S námi se můžete v salonech lépe zorientovat, najít ten nejvhodnější a především ověřený - kde k Vám budou přistupovat s úctou a na profesionální úrovni.