Svatební salony Praha

Svatební salon Praha

Na těchto stránkách najdete seznam ověřených svatebních salonů, které můžete v Praze navštívit. V Praze je velké množství svatebních salonů a je složité se v nich zorientovat. My jsme si dali tu práci za vás a nabízíme vám zde výčet těch nejkvalitnějších svatebních salonů.

Doporučené svatební salony v Praze

Společenské šaty

Společenské šaty

Privátní svatební salon v Praze, jenž se zaměřuje hlavně na levné svatební šaty. Oceňujeme zejména obrovskou ochotu paní majitelky. Do salonu je potřeba se objednat dopředu a vybrat si svatební šaty, které si chcete zkoušet na stránkách salonu.

Více informací

Svatební salon Maya

Svatební salon Maya

Svatební salón Maya je jedním z nejoblíbenějších pražských svatebních salonů. Tento úžasný salon najdete v Praze, na adrese 5. května 853. Salón Maya má v nabídce zastoupeny společenské šaty, svatební šaty ale také plesové šaty. Šaty si můžete půjčit a nebo přímo zakoupit.

Více informací

Svatební salon Adina

Svatební salon Adina

Svatební centrum Adina zřejmě nemusíme moc představovat. Jedná se nejspíš o jeden z nejoblíbenějších svatebních salonů v Praze. Najdete zde stovky krásných svatebních šatů. O kvalitách salonu hovoří i fakt, že si zde své svatební šaty vybírají známé české celebrity.

Více informací

Doporučujeme

Svatební fotograf

Svatební salony Praha

V Praze je poměrně velké množství svatebních salonů. Proto jsme se rozhodli vytvořit přehledný seznam těch nejlepších. S námi se můžete ve svatebních salonech snáze zorientovat a najít ten nejvhodnější a zejména ověřený, ve kterém k vám budou přistupovat s úctou a na profesionální úrovni.